Број на оглас: 3574264
Објавен на: 05.06.2020, 17:04
1 / 7

CHEVROLET SPARK BENZ/PLIN... KLIMA -09

1.950 € 1.999 €
Марка:
Chevrolet
Модел:
Spark
Година:
2009
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
38 kw / 52 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


chevrolet spak 0.8 benzin/plin vo odlicna sostojba KLIMA