Број на оглас: 3574212
Објавен на: 27.05.2020, 16:16
1 / 11

Peugeot//1.4 hdi///2006g//

2.600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Peugeot
Модел:
206
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
45 kw / 61 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Registrirana-servisirana so servisna kniska -reg 31.12.2020-klimatronik-se e ispravno do posledno kopce....4.5l na 100km mereno..proverka kade sakate..PALI VOZI...