Број на оглас: 3574090
Објавен на: 05.06.2020, 14:34
1 / 12

Mercedes Cls 350 2010 Redizajn

1 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
CLS 350
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
166 kw / 226 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes cls 350 2010 registriran cela godina so naj full oprema greaci napred nazad memoria na sedista cena po dogovor..

Kontakt : 078-205-318
Kontakt : 078-205-318