Број на оглас: 3573842
Објавен на: 09.07.2020, 14:35
1 / 5

Jaguar X-Type 2.0 benzin registriran so zelen karton 112233

1 €
Марка:
Jaguar
Модел:
X-Type
Година:
2003
Гориво:
Бензин
Километри:
15000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
115 kw / 156 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e mnogu zacuvana napraven mal i golem servis novi gumi nov akomulator registrirana so zelen karton