Број на оглас: 3573710
Објавен на: 05.06.2020, 15:27
1 / 11

Nissan QASHQAI

4.700 €
Марка:
Nissan
Модел:
Qashqai
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
106 kw / 144 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Proizvedeno 2008
Servisiran
2 kluca
Panoramen krov
Ubavi gumi
Mn socuvan
078 599 222