Број на оглас: 3573674
Објавен на: 01.07.2020, 04:44
1 / 12

SE PRODAVA DZIP HONDA CR-V 2.2 DIZEL 4x4

6.900 € Цената не е фиксна
Марка:
Honda
Модел:
CR-V
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA HONDA CR-V 2.2 DIZEL 4x4 VO ODLICNA SOSTOJBA 2006 GODINA OD OPREMA IMA: -KLIMA -SERVO VOLAN -BORD KOMPJUTER -NAVIGACIJA -KOZEN ENTERIER -GREACI NA SEDISTA -SONCEV KROV -ABS , SRS , AIRBAG DZIPOT VREDI DA SE VIDI I PLATENI MU SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA UVEZEN E OD ITALIJA.