Број на оглас: 3573338
Објавен на: 05.06.2020, 09:22
1 / 4

Gumi za Smart

6.000 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
175
Висина:
55
Дијаметар:
15

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam polovni letni gumi za Smart, 145/65/15 predni, 175/55/15 zadni, vo dobra sostojba