Број на оглас: 3573177
Објавен на: 02.08.2020, 10:37
1 / 3

prodavam wolkswagen fox 1.2 2006 god.

2.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Fox
Година:
2006
Гориво:
Бензин
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
140 kw / 190 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


prodavam wolkswagen fpox 1.2 2006 god garaziran so pet novi gumi centralno zaklucuvajne so dalecinsko i alarmen ured so dva originalni klucevi za brava napraven generalen serevis vo super sostojba cena po dogovor.