Број на оглас: 3573143
Објавен на: 30.06.2020, 19:14
1 / 3

Kosacka JR so 245cm otsek

2 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Kosackata e vo perfektna sostojba skoro nova
nov uvoz od ch
071253391 Marko
ili whatsup viber
+41 79 576 39 51 Stoyan