Број на оглас: 3573082
Објавен на: 01.07.2020, 14:48
1 / 9

BMW X5 Sport Packet

По Договор
Марка:
BMW
Модел:
X 5
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
160 kw / 218 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


✅Се продава BMW X5 FACE Sport Paket FULL PANORAMA ТОП СОСТОЈБА! Моќ:218 к.с. Евростандарт Евро 3 Автоматик Џип 250.000 км • GPS систем • Автоматик контрола на стабилността • Адаптивни предни светлини • ABS • Јастуци - Задни • Јастуци - Предни • Јастуци - Странични • Електроника програма за стабилност • Контрол на гумите • Парктроник • Систем за контрол на спуштање • Система за помагање на кочење
✅ Други • 4x4 • Долга база Екстериор • 4(5) Врати • Ксенон фарови • Алуминиумски бандажи 19 • Металик • Панорама • Халогенки • Аларм • Имобилајзер • Централно заклучување** Интериер • Кожен салон Комфорт • Bluetooth \ handsfree система • DVD, TV • Steptronic, Tiptronic • USB, audio\video, IN\AUX излез • Блокада на диференцијал • Бордкомпјутер • Регулација на светла • Ел. Огледала • Ел. Стакла • Ел. регулирање на седишта • Климатроник • Мултифункционален волан • Навигација • ВЕБАСТО • Греачи на седишта • Регулирање на волан • Сензор за дожд • Серво волан • Система за миење на фарови • Систем за контрола на брзина (автопилот) • Стерео уредба и многу друга опрема....