Број на оглас: 3572688
Објавен на: 29.05.2020, 12:11
1 / 5

Motorce za voda

4.500 МКД 5.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градина / Градинарски алат и машини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava motorce za vadenje voda
RABOTI ODLICNO!!!