Број на оглас: 3571826
Објавен на: 04.08.2020, 09:20
1 / 4

GAMING BUNDLE - I5-4690k + Z97-P + 8GB RAM DDR3

10.000 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - PC Десктоп

Вид на оглас: Се продава


CPU: I5-4690k
Maticna : Z97-P
RAM: 8GB DDR3

Delovite se kupeni novi pred 2 god (prv sopstvenik). Odlicno socuvani, vo ispravna sostojba. Procesorot nikogas ne e overklokiran.