Број на оглас: 3571813
Објавен на: 03.08.2020, 13:00
1 / 4

Apkan PROMECAM

8.000 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Вид на оглас: Се продава


Se prodava CNC apkan presa 100 t pritisok 2500 mm dolzina so gorni i dolni alati
Mnogu povolna cena
Mozna zamena