Број на оглас: 3571725
Објавен на: 01.03.2021, 13:17
1 / 4

Euro kuka za mercedes

100 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava orginal kuka izvadena od Mercedes Sprinter.
So instalacija vo odlicna sostojba.
Cena po dogovor!