Број на оглас: 3571721
Објавен на: 06.03.2021, 09:17
1 / 5

Кристален лустер за цркви

950 €

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Вид на оглас: Се продава


Изработуваме разни кристални лустери за цркви, манастири, џамии, угостителски објекти, приватни домови и тн.

Овој на сликата е тип КЛ 10/12+8и, со димензии 105Х110см.