Број на оглас: 3571594
Објавен на: 06.08.2020, 19:46
1 / 2

GEJMERSKI STOLICI ZA IGRACNICI

5.600 МКД Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Столици

Вид на оглас: Се продава


Prodavam gejmerski stolici vrven kvalitet so dvizenje, gore dolu i napred nazad