Број на оглас: 3571444
Објавен на: 16.09.2020, 23:43
1 / 12

bmw 325 i xdrive so plin

6.000 € Цената не е фиксна 6.800 €
Марка:
BMW
Модел:
325
Година:
2007
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
160 kw / 218 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


☑BMW 325 iXDrive ☑

☑XDrive 4x4
☑2.5 218 hp
☑2006 година
☑200.000Километри
☑Рачен менач
☑ 2 клуча
☑Климатроник 2зонска
☑Греачи на седишта
☑Греачи на ретровизори
☑Паркинг сензори Напред/Назад
☑плински систем
☑Ауто брисачи
☑Ауто светла
☑Би ксенон
☑Angel Eyes
☑електронско собирање на ретровизори

☑Регистрирана
☑направен комплетен сервис
☑17 бандажи со нови 4 летни гуми
Клима фоли на стакла