Број на оглас: 3571178
Објавен на: 30.06.2020, 22:42
1 / 6

Suzuki maruti

350 €
Марка:
Suzuki
Модел:
Maruti
Година:
1991
Гориво:
Бензин
Километри:
40000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
8 kw / 11 ks
Kласа на емисија:
Еуро 1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Suzuki maruti se prodava co iskoravna sostojba ne e registirano informaci na tel 077965239 alen