Број на оглас: 3571088
Објавен на: 31.05.2020, 01:34
1 / 7

Mercedes Benz C220 CDI W203

123 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 220
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


mozi da se vidi vo sekoe vreme