Број на оглас: 3571052
Објавен на: 07.03.2021, 13:29
1 / 1

ELEKTRICAR NA POVIK!!!

1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Електрика инсталација

Вид на оглас: Се продава


-Замена на штекери. лустери, индикатори
-Поправка на бела техника и куќни апарати,
-Поправка и чистење на болјери
-И сите останати услуги од полето на електриката
Достапен во скоро секое време во цел реон на Скопје. За контакт јавете се на тел 077 719 484