Број на оглас: 3571043
Објавен на: 06.08.2020, 16:05
1 / 11

BMW 530 218ks M-paket reg.so zelen karton full

8.500 € Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
530
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
160 kw / 218 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bmwto e so najfull M-oprema bez nikakva maana se po nea raboti motor i menjac perfekten M bandasi 19ki prednica perfektna moze da se proba vo bilo koe vreme poveke inf 070285523