Број на оглас: 3570455
Објавен на: 27.09.2020, 05:30
1 / 4

Alfa 156

1 €
Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 156
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
15000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlicno socuvano so novi gumi registrirana, so napraven servis