Број на оглас: 3570436
Објавен на: 08.08.2020, 16:26
1 / 6

Lada Niva 1.7 benz-plin

2.000 €
Марка:
Lada
Модел:
Niva
Година:
2000
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Dzipot e vo odlicna sostojba
Registriran do dekemvri 2020
Skoro novi 4 gumi tigar m+s
Atestiran Lovato plin
Cd radio
Sve e vo odlicna funkcija