Број на оглас: 3570323
Објавен на: 15.04.2021, 22:29
1 / 5

Opel Astra H

3.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
125 kw / 170 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava opel astra h 2010g
1.7 eko fleks so 6 stepen menuvac
Kompletno servisiran bez nikakvi vlozuvanja!