Број на оглас: 3570073
Објавен на: 16.09.2020, 19:43
1 / 2

Baram vakvi radkapni

1 МКД
Марка:
Zastava
Модел:
101
Година:
2005
Гориво:
Бензин
Километри:
5000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
35 kw / 48 ks
Kласа на емисија:
Еуро 1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Baram vakvi radkapni ako ima nekoj neka me kontaktira