Број на оглас: 3569731
Објавен на: 03.08.2020, 09:46
1 / 5

APRILIA ATLANTIC 500 cc

23 € Цената не е фиксна
Марка:
Aprilia
Вид:
Скутер
Година:
2003
Модел:
ATLANTIC

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


APRILIA ATLANTIC 500 cc tel:070536304