Број на оглас: 3569509
Објавен на: 23.05.2020, 16:17
1 / 9

DAEWOO ESPERO OD PRV GAZDA VO PERFEKTNA SOSTOJBA

1.250 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Daewoo
Модел:
Espero
Година:
2000
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba premnogu zacuvana prv gazda , prva farba , centralno , klima , cetiri novi gumi kompleten servis napraven rebrasti kais , klinasti kais. Plin atestiran vnesen vo soobrakajna .Ima i klima.Barajte ne 078471206.Registrirana do 18.05.2021