Број на оглас: 3569479
Објавен на: 26.05.2020, 16:50
1 / 10

BMW 318D E46! -05

1 €
Марка:
BMW
Модел:
318
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Bmw 318D e46! Proizvedena 12 Mesec 2004 Godina!
So 4 Novi Zimski Gumi!
So Nov Alkumlator!
İstecena Registracija!
Kolata E Vo Top Sostojba Bez Dopolnitelni Davacki Osven Registracija!