Број на оглас: 3569442
Објавен на: 05.06.2020, 16:41
1 / 12

BMW 330D XDRIVE 2009

По Договор
Марка:
BMW
Модел:
330
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
180 kw / 245 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava BMW 330d xdrive Lci (facelift)
3.0 245hp 4x4,Euro 5
kolata e vo extra sostojba registrirana do 7-2020
servisna kniska do posleden km
2 kluca,novi letni gumi montirani 29.04.2020,zimski novi gumi.
Full oprema:
automatic
Xenon Adaptive
bi-Xenon Adaptive
Adaptive Cruise Control
tempomat
koza
greaci na sedista
Bluetooth
navigation system
elektronsko sobiranie na retrevizori
senzor za dozd i svetlo...

kontakt 070326504