Број на оглас: 3569430
Објавен на: 23.05.2020, 17:02
1 / 4

Skara za pecenje meso

800 МКД Цената не е фиксна 1.000 МКД

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava skara za pecenje meso so dve lesi...