Број на оглас: 3569426
Објавен на: 28.05.2020, 22:26
1 / 2

Slovenska!!!!!

60 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava koristena,no socuvana slovenska dograma. so (termopan staklo)
prozorite se dvokrilni so dimenzii 140h×120 5 kompleti
220h×140 dvkrilna bez kiper eden kom.
cenata e mnogu prifatliva povelete