Број на оглас: 3569332
Објавен на: 29.05.2020, 18:31
1 / 6

MERCEDES 190 D

1.250 € Цената не е фиксна 1.350 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
190
Година:
1993
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


kolata e vo odlicna sostojba mnogu ekonomicna bez nikakvi vlozuvana 5 brzinec kola za meraklii za mercedes za poplitok dep