Број на оглас: 3569267
Објавен на: 02.06.2020, 21:15
1 / 9

Bmw 525d

3.300 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
525
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
400000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava bmw 525d 2001 comorel motor
Reg do 02/2021
Odlicna sostojba