Број на оглас: 3569211
Објавен на: 04.05.2020, 17:42

Se prodava Ford Fiesta za samo 500e

500 €
Марка:
Ford
Модел:
Fiesta
Година:
2001
Гориво:
Бензин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
65 kw / 88 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.2 benzin
2001 god
Reg do 2020 april
Fik cena
00491773647580 viber