Број на оглас: 3569210
Објавен на: 29.09.2020, 14:58
1 / 1

Штаер/Steyr 1200

По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Steyr 120 kc
Се продава 120 коњски сили
Тракторот е во солидна состојба
Сменето,уље-моторно,хидраулично и направен е сервис на погон(уље на предна влеча,задна)
Повеќе на лице место каде што може и да се проба во секој момент.
Менувач со 24 брзини.
Цена по договор.