Број на оглас: 3569197
Објавен на: 25.04.2020, 16:50
1 / 5

500evra

500 €
Марка:
Ford
Модел:
Fiesta
Година:
2001
Гориво:
Бензин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
65 kw / 88 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Fiesta,mnogu dobar motor, pail vozi,projdena reg.fiksno 500 e
00491773647580 viber watcapp