Број на оглас: 3569013
Објавен на: 20.04.2021, 08:32
1 / 1

Se prodava Fiat Multipla

2.800 €
Марка:
Fiat
Модел:
Multipla
Година:
2007
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2021
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Fiat Multipla so fabricki vgraden metan, Registrana do 10/2021.odlicna sostojba.za poveke inf.na 071 354 330

Потврден огласувач
 Сашо Јакимовски