Број на оглас: 3568696
Објавен на: 04.06.2020, 12:57
1 / 6

Fiat Tipo 1.4

600 € Цената е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Tipo
Година:
1992
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
51 kw / 69 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava fiat tipo 1.4, registrirano cela godina so plin

Telefon za kontakt:
070435515