Број на оглас: 3568681
Објавен на: 24.05.2020, 20:25
1 / 3

Topp bez grebka! za bmw e60

100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodavaat 2 pragovi i predniot branik moze zaedno ili posebno
branikot e bez bubrezi i maglenki!
Za bmw e 60 crna boja fabricki.