Број на оглас: 3568639
Објавен на: 02.06.2020, 21:49
1 / 1

Digalka

10.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava grazdezna digalka,
raboti na trofazna struja.