Број на оглас: 3568341
Објавен на: 06.08.2020, 15:59
1 / 9

Alfa romeo 147 1.9jtdm 120ks 2006god

3.000 € Цената не е фиксна 3.100 €
Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 147
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Reg do 4m2021god full oprema se si raboti klimatronik tempomat komandi na volan elek na site stakla podesiv volan kompleten servis zamaec lamela cel set prednica zadnica se novi dve letni gumi cena ekstra moze so vasa doplata