Број на оглас: 3568248
Објавен на: 30.06.2020, 23:17
1 / 6

Se prodava ili zamenuva golf 5

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
78 kw / 106 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava golf 5 napraven kompleten servis voziloto e vo odlicna sostojba...