Број на оглас: 3567986
Објавен на: 02.08.2020, 09:45
1 / 1

ODKUP NA STARI I NEPOTREBNI KOLI

500 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
1997
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
5000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Kupuvam sekakof vid na avtimobili samo vo ispravna sostojba do 500€
Tel 075 945 034