Број на оглас: 3567339
Објавен на: 08.08.2020, 09:17
1 / 12

STAN NA IVAN MILUTINOVIC 86 BLISKU DO JAVOR!

43.000 € Цената е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
65 m²
Греење:
Струја
Спрат:
3 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
1980
Година на реновирање:
2019
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Гаража + Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација:
Североисток
Адреса:
Ivan Milutinovic 86 / Filip 2 Makedonski 86

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


САМО ЗА СЕРИОЗНИ КУПУВАЧИ !!!!!!!!!!!!

Се продава комплетно реновиран стан , последно реновирање Септември 2019 , на Иван Милутиновиќ 86 или по ново Филип Втори Македонски 86 , Станот е на П+2 , 58м2 корисна површина по имотен лист + 3 до 4м2 проширен + 4м2 Балкун + 11м2 Подрум , Комплетна површина 65м2 и башка подрумот.

Станот е на 5минути од Пазарот , со поглед кон главната улица.

Се состои од Две посебни спални соби со иста големина + Дневна просторија + Трпезарија и Кујна + Салон + Балкун + Купатило!

ВАЖНО: Станот можи да се купи комплет со мебел и без , Цената за комплет е 45.000 евра со се мебел , Без мебел 43.000 евра , Цените се крајни и последни доколку ви одговара дојдете и гледајте го станот.

Во оваа цена гратис ГАРАЖА ГОЛЕМА!