Број на оглас: 3567001
Објавен на: 14.07.2020, 00:48
1 / 8

Renaul Scenic 1.9dci

2.000 €
Марка:
Renault
Модел:
Scenic
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Voziloto e vo odlicna sostojba so full oprema i 4 novi gumi moze zamena samo za Aprilija sr50 i vasa doplata