Број на оглас: 3566863
Објавен на: 08.08.2020, 12:13
1 / 12

SEAT IBIZA 1.2 TDI 75 2011 EURO 5 GERMANIJA

4.500 € Цената е фиксна
Марка:
Seat
Модел:
Ibiza
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SEAT IBIZA 1.2 TDI 75
28.02.2011
07.10.2010
174 000 KM
EURO 5
PLATENA CARINA
TÜV HOMOLOGACIJA
SOGLASNOST ZA REGISTRACIJA
PREVEDENI DOKUMENTI
UVOZ GERMANIJA
0049 157 37 299 399 VIBER
077 64 24 26