Број на оглас: 3566483
Објавен на: 23.05.2020, 20:11
1 / 6

APEX - 40mm spirali od Passat B5

120 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Стајлинг и Спортска опрема

Вид на оглас: Се продава


Spiralite se odlichni, vozeni se na Passat B5 karavan. Cenata ne e fiksna dogovor na lice mesto po viduvanje