Број на оглас: 3566301
Објавен на: 27.05.2020, 13:04
1 / 7

Bmw 316ti compact

3.699 € 3.700 €
Марка:
BMW
Модел:
316
Година:
2003
Гориво:
Бензин
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Gumi zimski plus gumi letni plin lovato so atest napraven golem servis smenet set lanec 4ri diskovi so plocki smeneto maslo vo motor nekakvi vlozuvanja servisna kniska pali vozi perfektna