Број на оглас: 3566174
Објавен на: 02.08.2020, 12:09
1 / 7

Opel Combo 1.3 Multijet Pikap

3.200 € Цената не е фиксна
Saso
Кавадарци
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Combo 2006 1.3 Multijet so izminati 185.000 km servisirano so smenet set lanec zategaci filtri i ulje vo motor.Ima 4 dobri gumi,2 kluca abs esp airbag.