Број на оглас: 3566163
Објавен на: 03.06.2020, 20:39
1 / 6

Opel zadira 20dti 2004god reg do 25 4 2021

2.050 €
Марка:
Opel
Модел:
Zafira
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servis dobri gumi so 7 sediata cena za kes 2200e